Haberler

 • Kamerun Douala Lüks Otel Kompleksi
  “Kamerun’da ikinci Projemiz olan “Douala Lüks Otel Kompleksi”

  Projemiz’in sözleşmesi DEIK tarafından Istanbul’da düzenlenen Türk-Afrika İş Forumu Kapanış Töreni’nde, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKÇİ ve Afrika Birliği Komisyonu Ekonomik İşler Komiseri Sayın Antony Mothae MARUPING nezaretlerinde imzalandı.

  [Haber Detay]

 • Kamerun Douala Japoma Stadyum Projesi
  "Hedef Pazarlarımızdan olan Kamerun'da İlk İşimiz olan Douala Japoma Stadyum Sözleşmesini İmzaladık."

  Kamerun'da ilk işimiz olma özelliğini taşıyan 50.000 kişi kapasiteli Douala Japoma Stadyum'u inşaat işleri projesini Aralık 2015 tarihinde imzaladık. İşin alınmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür eder proje ekibimize başarılar dileriz.

  [Haber Detay]

 • ENR Magazibe tarafından her yıl yayımlanan uluslararası enbüyük 250 müteahit firma listesine 2008 yılından bu yana Yenigün İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 6.Kez girmeye hak kazandık.

  ENR Magazibe tarafından her yıl yayımlanan uluslararası enbüyük 250 müteahit firma listesine 2008 yılından bu yana Yenigün İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 6.Kez girmeye hak kazandık.

  [Haber Detay]

 • Interactive Media Awards yarışmasında The House Residence Bomonti Gayrimenkul Yatırım Projemizin web sitesi, “Interactive Media Awards”, tarafından “Yapı/İnşaat” kategorisinde “Sınıfının En İyisi” ödülüne layık görüldü..

  The House Residence Bomonti websitemizin modern ve özgün tasarımı, yazılım, fonsiyonellik, kullanılabilirlik, içerik ve çapraz tarayıcı uyumluluğu, profesyonellikgibi kirterler açısından değerlendirilerek Yapı/İnşaat kategorisinde en prestijli ödül olan “Sınıfının En İyisi” ödülüne layık görüldü.

  [Haber Detay]

 • Rusya'nın Disneylandı'nı Tamamladık.

  Rusya'nın Karadeniz kıyısındaki Soçi şehrinde Rusya'nın Disneyland'ı, dev eğlence parkı Soçi Park Projesi'nin inşaatı tamamlanmıştır.

  [Haber Detay]

 • YönetimKurulu Başkanı'mız Mithat Yenigün TMB'nin yeni başkanı seçildi.

  Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) 31. OlağanGenel Kurulu, birliğin Ankara'daki yeni Genel Merkez binasında 29 Nisan 2014 degerçekleştirildi. Genel kurulda yapılan seçime tek aday olarak giren

  [Haber Detay]

 • Emlak Konut GYO'nun Kazlıçeşme İhalesini Özak-Yenigün-Delta ortaklığı kazanmıştır.

  İstanbul’daki en büyük arsa olarak nitelendirilen arazi, toplam 4 milyar TL bedel ile Özak-Yenigün-Delta İş Ortaklığının olmuştur.

  [Haber Detay]

Faaliyette Olduğumuz Ülkeler

Yenigün İnşaat, 1973 yılından bugüne yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Ankara'da bulunan merkez ofisimiz dışında; Türkiye'de İstanbul ve yurtdışında ABD, SuudiArabistan, Rusya ve Polonya'da da ofislerimiz mevcuttur.